Drukarki kolorowe A3 firmy OKI Europe

Urządzenia pomogą firmom każdej wielkości szybko i łatwo prowadzić przyciągającą wzrok komunikację wizualną w sklepie za pomocą różnych rozmiarów i formatów materiałów wizualnych, tak aby wpłynąć na decyzje zakupowe klientów oraz zwiększyć sprzedaż.

Jak podkreśla producent, kolorowe drukarki A3 serii C800 są łatwa w obsłudze i kompaktowe, dzięki czemu mieszczą się w nawet najbardziej ograniczonej przestrzeni handlowej.

Urządzenia zapewniają wyraźne, przyciągające wzrok i kolorowe oznakowanie na żądanie, pomagając sprzedawcom detalicznym zwrócić uwagę klientów na promocje, wpłynąć na decyzje dotyczące zakupów i zwiększyć sprzedaż.

Drukarki serii C800 wykorzystują technologię cyfrową LED firmy OKI, która pozwala na obsługę niezrównanej gamy nośników w kolorach HD – od etykiet na półkach sklepowych takich jak etykiety cenowe, metki i niemal wszystkie wstępnie cięte formaty nośników, aż po samoprzylepne naklejki podłogowe, plakaty, wystawy promocyjne, gondole, banery dwustronne, wodoodporne nośniki i wiele innych.

Joanna Hamdan 10023 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }