Biedronka wyremontowała sklep nr 2000

Zanim sieć Biedronka otworzy sklep numer 3000, wyremontowała swój 2000. sklep. Ten znajduje się w Łodzi i 3 października miał swoje otwarcie po modernizacji. Podobnie jak kolejny, tym razem w Częstochowie.

Funkcjonujący od 2012 r. łódzki sklep Biedronki (przy ul. Rokicińskiej 366/368) działa teraz w formacie 2.0. Oznacza to zmienione ustawienie produktów na sali sprzedaży, na której wydzielone zostały strefy z pieczywem, owocami, warzywami oraz kosmetykami i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. Sklep stał się też bardziej przyjazny środowisku: zastosowano w nim m.in. oświetlenie LED oraz regały chłodnicze, wykorzystujące przyjazny dla środowiska gaz CO2.

W minionym roku Jeronimo Martins Polska modernizuje swoje sklepy na potęgę - łódzka placówka jest 2000., który przeszedł gruntowną przemianę. Na koniec I połowy 2019 r. Biedronka miała łącznie 2916 punktów w ponad 1100 miejscowościach w całym kraju, co oznacza też, że coraz bardziej zbliża się do uruchomienia sklepu nr 3000.

Tego samego dnia, 3 października, tyle że w Częstochowie, sieć uruchomiła jeszcze jedną zmodernizowaną placówkę. - Ten dzień to dla Biedronki przy ul. Warszawskiej 43 w Częstochowie to naprawdę nowy start. Sklep został dostosowany do najnowocześniejszych standardów sprzedażowych. To dla klientów oznacza jedno: większy komfort codziennych zakupów przy wciąż niskich cenach - mówi Krzysztof Sękala, kierownik operacji sprzedaży w sieci Biedronka.

Z okazji nowych otwarć klienci tych placówek mogą liczyć na promocje i niższe ceny.

 

 

Ilona Mrozowska 3588 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.