W sobotę sklepy Lewiatan zapraszają na tort

W bieżącym roku Polska Sieć Handlowa Lewiatan obchodzi jubileusz 25-lecia działalności na rynku. Z tej okazji w sobotę 5 października we wszystkich sklepach sieci odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - "Urodziny Lewiatana".

Już od czwartku na klientów sklepów Lewiatan czekać będzie wyjątkowa oferta promocyjna ze specjalnej ulotki „25 hitów na 25-lecie Lewiatana”. Kulminacja obchodów nastąpi zaś w sobotę o godzinie 12.00, kiedy to wszyscy klienci zostaną poczęstowani tortem urodzinowym.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan przygotowała także dla swoich klientów zdrapkę urodzinową z atrakcyjną pulą nagród w postaci 10 samochodów osobowych Toyota oraz 100 tys. toreb na zakupy. Loteria trwa od 25 września do 25 października 2019 r. Aby wziąć w niej udział, należy dokonać zakupu za minimum 25 złotych, w tym kupić co najmniej jeden produkt marki promocyjnej.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan to jedna z najdłużej funkcjonujących i najbardziej rozpoznawalnych marek franczyzowych na polskim rynku, która w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Obecnie na terenie całej Polski zrzesza około 3 200 placówek handlowych. Wśród nich jest około 430 supermarketów (powyżej 300 mkw.), ponad 1800 dużych sklepów, około 900 placówek średniej wielkości oraz mniej niż 40 małych. W 2018 roku wypracowała 12,5 mld zł łącznych obrotów.

Katarzyna Pierzchała 4802 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.