Intermarché otworzyło 30. sklep w województwie dolnośląskim

Nowa placówka sieci zlokalizowana jest w Przemkowie przy ul. Szprotawskiej 2. Ponadto w jej pobliżu powstała stacja paliw pod szyldem Intermarché.

- Intermarché w Przemkowie jest 30 supermarketem tej sieci działającym w województwie dolnośląskim. Jestem przekonany, że mieszkańcy Przemkowa szybko przekonają się do oferty naszego sklepu, tak bogatej w produkty świeże dostarczane przez lokalnych i sprawdzonych dostawców. Cieszymy się również, że w jego pobliżu otworzyliśmy już 68. stację paliw z szyldem Intermarché – mówi Maciej Ćwikliński, prezes zarządu dyrekcji handlowej Intermarché.

Szeroki asortyment sklepu Intermarché w Przemkowie przy ul. Szprotawskiej 2 z pewnością zainteresuje nie tylko zmotoryzowanych mieszkańców miasta. Od teraz mają oni dostęp do produktów świeżych z kategorii owoce i warzywa, jak również najwyższej jakości mięs i wędlin. W pobliżu sklepu, którego powierzchnia wynosi 565 mkw., zlokalizowany jest parking mieszczący 50 aut.

Otwarta w Przemkowie stacja paliw Intermarché, oferuje paliwa takie jak: benzynę Pb95, Pb 98 oraz olej napędowy, które dostarczane są przez Orlen Paliwa. Intermarché zapowiada intensywne prace nad tym, by docelowo oferować takie usługi przy każdym supermarkecie, gdzie tylko będzie to możliwe.

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2018 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,5 mld zł. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie około 13 300 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska.  

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.