Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

"Čerstve Žarty" - nowy program w jesiennej ramówce Onetu

To polsko-czeski show, w którym dwóch prowadzących - Piotr Kędzierski i pochodzący z Czech Robin Lipo wymieniają między sobą informacje o krajach, z których pochodzą.

W programie rozmawiają między innymi o poczuciu humoru, miłości, sporcie, kulturze, jedzeniu, podróżach – a to wszystko w polsko-czeskiej mieszance językowej.

W programie spotkanie kultury polskiej i czeskiej odbywa się w przestrzeni baru ze stand-upem. Zabawne wystąpienia w barze "Čerstvych Žartów" przygotowały gwiazdy polskiej sceny stand-upowej, takie jak: Michał Kempa, Dariusz Gadowski, Maciej Adamczyk i Tomasz Nowaczyk.

Program powstaje we współpracy Onetu z firmą Carlsberg Polska, która tym razem przez projekt internetowy komunikuje świat marki Žatecký.

Jesienny sezon programu "Čerstve Žarty" składa się z 10 odcinków tematycznych oraz 2 odcinków the best off, których premierowe emisje będzie można oglądać w każdy czwartek (od 26 września) o godz. 20:00 na Onet.pl, VoD.pl oraz na Facebooku i YouTube.

"Čerstve Žarty" to koprodukcja Ringier Axel Springer Polska i firmy produkcyjnej Stelo Pictures. Koncept kreatywny stworzył Marek Dorobisz z Ringier Axel Springer Polska, zaś reżyserem serii jest Rafał Piekoszewski.

Joanna Hamdan 10023 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }