Winny bar Marka Kondrata oficjalnie otwarty [GALERIA]

BARaWINO to bar winny połączony ze sklepem winiarskim, będący autorską wersją francuskich bar-à-vin. Na gości czeka około 500 etykiet win z całego świata, osobiście wybranych przez Marka Kondrata. Ponad 40 z nich jest dostępne "na kieliszki".

BARaWINO pojawił się na mapie Warszawy w połowie lipca, ale to w miniony czwartek, 19 września, odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia, którą to Marek Kondrat świętował w towarzystwie blisko dwustu znajomych, przyjaciół oraz partnerów biznesowych.

Pojawili się m.in.: Henryka Bochniarz, Janusz Gajos, Jan Englert i Beata Ścibakówna, Jerzy Radziwiłowicz, Stanisław Tym, Magdalena Środa, Kazimiera Szczuka.

- Dziś otwieramy lokal, który kosztował nas dużo pracy, ale proporcjonalnie oddaje nam radością i satysfakcją - tymi słowami Marek Kondrat przywitał swoich gości. - Plan dalszy i bliższy  to  cieszyć się tym miejscem, bo ono zasługuje na wiele. Widać to po ludziach, którzy przyszli tutaj uświetnić nam dziś to otwarcie i, którzy jestem tego pewien, będą tu przychodzić , żeby się radować winem, sobą, dobrą atmosferą i fajnym miejscem. To jest miły, ekscytujący moment, kiedy jakiś wysiłek obraca się w pozytyw - mówił Marek Kondrat.

Po krótkim wystąpieniu właściciela BARaWINO, za fortepianem zasiadł Grzegorz Turnau.

O barze Marka Kondrata pisaliśmy również tutaj.

Ilona Mrozowska 4596 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.