Pasibus z trzecim lokalem w Katowicach

Najnowszy lokal sieci burgerowni działa od 20 września w największym śląskim centrum handlowym Silesia City Center.

To już trzecie miejsce, w którym katowiczanie mogą spróbować burgerów Pasibusa i czwarty lokal sieci stworzony we współpracy z Heliosem, operatorem największej sieci kin w Polsce. W ramach tej współpracy planowane jest otwarcie ok. 40 lokali Pasibus.
 
Nowy lokal słynącej z ręcznie mielonej i doprawianej wołowiny mieści się w strefie restauracyjnej „Tygiel Smaków” na poziomie 0.
 
Na gości odwiedzających Silesia City Center czekają m.in.: klasyczny Włoski Pastuch z dodatkiem rukoli, parmezanu i grillowanego boczku, Bebek Junior z autorskim sosem BBQ, ostry Gonzales z nachosami czy Awokadus z domowym guacamole. W menu burgerowni można znaleźć także Pasi sałatki, zestawy dla dzieci (Pasi Kids), dodatki (m.in. frytki i kulki serowe) oraz napoje (m.in. Pasi Lemoniada) i alkohole (m.in. własną markę piwa). Co miesiąc w karcie pojawia się również zupełnie nowa propozycja – Burger Miesiąca, któremu nazwę nadają fani marki.
 
Z okazji otwarcia nowego lokalu Pasibus przygotował promocje. Przez pierwsze trzy dni restauracja w Silesia City Center zaprasza na cztery burgery (Włoski Pastuch, Gonzales, Awokadus i Bebek Junior) w promocyjnej cenie 12 zł, a także konkursy na profilu na Facebooku.
 
Burgerownie Pasibus są obecne m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu.
 
Joanna Hamdan 9968 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }