Smak Etiopii w Costa Coffee

W nowym sezonie na gości czekają prawdziwie egzotyczne smaki. W ofercie m.in. aromatyczne nuty ziołowe, kwiatowe, a także owocowe.

Tej jesieni goście kawiarni Costa Coffee będą mogli poczuć etiopski aromat kawy w Polsce. Sieć wraz z nową kampanią wprowadza do oferty nowe ziarna Character Roast Ethiopia, będące kawą Single Origin – w 100% arabiką, dostępną w każdym lokalu na terenie kraju.

Te wolno palone ziarna o charakterystycznym i intensywnym smaku, stanowią symbol najwyższej jakości kawy. Zawarte w etiopskich ziarnach kwiatowe, ziołowe i jagodowo-cytrusowe nuty idealnie komponują się z mlekiem, po dodaniu którego, kawa zyskuje karmelowy lub herbatnikowy smak z odrobiną owocowości. Character Roast Ethiopia najpełniej uwydatnia swoje walory smakowe w dwóch kawach: Espresso oraz Flat White.

Od 11 września, czyli od startu kampanii jesiennej, każdy gość kawiarni, który nie będzie zadowolony z zamówionej kawy, będzie mógł ją zwrócić, a barista przygotuje nową, bez zadawania pytań. 

Joanna Hamdan 9968 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }