Podravka Polska. Produkty pomidorowe Podravka Bio

Jak zapewnia producent są one gwarancją najwyżej jakości, a ekologiczne pochodzenie składników potwierdza unijny certyfikat - zielony Euroliść.

Linię tworzą: Bio przecier pomidorowy 500 g – starannie przygotowany z pomidorów wysokiej jakości przecier bez dodatku soli, sprawdzi się m.in. do przygotowania zup i sosów; Bio pomidory krojone klasyczne 390 g – pomidory bez dodatku soli to gwarancja wyjątkowego, naturalnego smaku oraz Bio pomidory krojone z bazylią i oregano 390 g – soczyste pomidory z dodatkiem bazylii i oregano, które również pochodzą z ekologicznych upraw.

Produkty Podravka Bio powstają z pomidorów oraz świeżych ziół pochodzących jedynie z certyfikowanych rolnictw ekologicznych oraz nie zawierają sztucznych dodatków. Produkty pomidorowe Podravka Bio powstają z warzyw dojrzewających w śródziemnomorskim słońcu, przetwarzanych w ciągu 24 godzin od czasu zbioru, dzięki czemu zachowują swój wyjątkowy naturalny smak oraz wartości odżywcze. Produkty Podravka Bio są m.in. bogatym źródłem likopenu.

Wszystkie przetwory z linii Bio są zamknięte są w przyjaznym dla środowiska opakowaniu tetra pack. Zielony listek zamieszczony na opakowaniu oznacza, że do produkcji nie użyto żadnych składników modyfikowanych genetycznie ani sztucznych polepszaczy. Euroliść przyznawany jest przez Komisję Europejską i umieszczany jest na paczkowanych produktach ekologicznych wyprodukowanych w jednym z państw członkowskich, spełniających normy wspólnotowe.

Rekomendowane ceny produktów: Bio przecier pomidorowy 500 g - 3,99 zł, Bio pomidory krojone klasyczne 390 g - 4,99 zł, Bio pomidory krojone z bazylią i oregano 390 g - 4,99 zł.

Joanna Hamdan 9968 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }