19. września McDonald’s świętuje McDelivery Night In

Z tej okazji sieć stworzyła wieczorową kolekcję ubrań i akcesoriów.

Podczas McDelivery Night In restauracje McDonald’s w 12 miastach (Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Łódź, Katowice, Lublin, Toruń, Bydgoszcz) w Polsce objęte usługą McDelivery obdarują swoich gości upominkami z limitowanej kolekcji.

Parę skarpetek będzie można zdobyć 19 września od godziny 17:00 składając zamówienia przez partnerów McDonald’s (Uber Eats, Pyszne.pl, Głodny, Wolt) za minimum 30 zł (cena bez kosztów dowozu).

Liczba gadżetów jest ograniczona, do wyczerpania zapasów.

W ramach celebracji McDelivery Night In McDonald’s przygotował również konkurs, w którym można wygrać gadżety z limitowanej kolekcji. Do wygrania są joggersy, kapcie, kocyk, słuchawki, sweter i bluza z kapturem. Aby je zdobyć wystarczy zamówić McDelivery, zrobić zdjęcie pokazujące jak komfortowo czujesz się, kiedy otrzymałeś dostawę z McDonald’s i opublikować je na swoim profilu Instagram, dodając hashtag #McDelivery i oznaczając profil @mamsmakanamaka.

Konkurs trwa do 22 września. Należy pamiętać, aby ustawić status swojego profilu na publiczny i zadbać o to, aby na zdjęciu było widoczne logo McDelivery widniejące na torbie. Gadżetami zostanie nagrodzonych 50 osób.

Szczegóły na www.mdonalds.pl/mcdelivery.

Joanna Hamdan 9984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }