Brother: kolorowa drukarka etykiet

To kompaktowe rozwiązanie pozwala w szybki i wygodny sposób tworzyć trwałe i estetyczne etykiety do oznaczania materiałów biurowych, jak również drukować fotografie panoramiczne i kompozycje artystyczne.

Urządzenie - jak przekonuje producent - wyróżnia obsługa taśm w rolce oraz termiczny silnik druku, który nie wymaga atramentu.

Kolorowa drukarka etykiet Brother VC-500W umożliwia tworzenie trwałych oznaczeń wykorzystywanych w środowiskach biurowych: samoprzylepnych etykiet do oznaczania akt, skoroszytów, segregatorów i półek, jak również identyfikatorów i grafik informacyjnych. Urządzenie pozwala jednocześnie drukować – dzięki obsłudze taśm ciągłych w rolce – zdjęcia panoramiczne bez obramowania oraz projekty fotograficzne, kolaże, notesy typu bullet journal. Model obsługuje etykiety w pięciu rozmiarach, od 9 mm do 50 mm szerokości.

Drukarka wykorzystuje technologię druku ZINK Zero-Ink, która sprawia, że specjalne kolorowe kryształy zawarte w papierze są aktywowane pod wpływem wysokiej temperatury. Takie rozwiązanie pozwala drukować kolorowe etykiety bez potrzeby korzystania z dodatkowych wkładów atramentowych.

Brother VC-500W obsługuje aplikację Brother Color Label Editor, która pozwala w wygodny i szybki sposób tworzyć oraz edytować projekty etykiet z poziomu smartfonów lub tabletów. Urządzenie jest także kompatybilne z usługą AirPrint, która umożliwia bezpośrednie drukowanie z urządzeń mobilnych Apple. Model, który można także połączyć z komputerami PC lub Mac za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo przez Wi-Fi, obsługuje bezpłatne oprogramowanie Brother P-touch Editor, które pozwala tworzyć spersonalizowane etykiety, jak również oferuje integrację z programami Microsoft Office.

Drukarka etykiet Brother VC-500W jest objęta 3-letnią gwarancją po rejestracji na stronie www.brother.pl

Joanna Hamdan 9984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }