Wegański weekend u Grycana

W ofercie sieci pojawi się wegańskie trio konesera - 3 porcje lodów (Chocolate with roasted cocoa beans, Vanilla, Peanut Butter) w cenie 9,90 zł.

W najbliższy piątek, 20 września w lodziarnio-kawiarniach Grycan lody od pokoleń w całej Polsce pojawi się nowość - wegańskie lody marki Grycan.

Będą to: Chocolate with roasted cocoa beans, Vanilla oraz Peanut Butter w 100% roślinnej wersji kremowych lodów. 

Lody wegańskie Grycan są odpowiedzią marki na potrzeby konsumentów – zarówno tych na diecie wegańskiej, jak i osób z nietolerancją pokarmową. To już kolejny, po certyfikacji i uzyskaniu znaku Vegan dla sorbetów z owoców, krok marki w kierunku klientów przestrzegających diety roślinnej.

Wegańskie lody Chocolate with roasted cocoa beans, Vanilla, Peanut Butter będą dostępne w lodziarnio-kawiarniach w opakowaniach 500 ml w cenie 17,90 zł, a także w porcjach na miejscu w cenie 4,50 zł oraz porcjach na wynos w cenie 5 zł.

Dodatkowo w najbliższy weekend w lodziarnio-kawiarniach Grycan – lody od pokoleń na klientów czeka specjalna oferta – wegańskie trio konesera  - 3 porcje lodów (Chocolate with roasted cocoa beans, Vanilla, Peanut Butter)  w cenie 9,90 zł.

Joanna Hamdan 10023 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }