Biedronka w Pruszkowie z podziemnym parkingiem

Nowo otwarty sklep sieci mieści się przy ul. Sprawiedliwości 4.

Sala sprzedaży sklepu wynosi 780 mkw. W placówce znajduje się 5 kas, a zatrudnionych jest w niej 14 pracowników. We wnętrzu znalazły się nowoczesne chłodziarki używające gazu CO2 oraz LED-owe oświetlenie.
 
- Pruszkowska Biedronka powstała w nowym formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów - przypomina mówi Zuzanna Krajewska, menedżer ds. marketingu operacyjnego, odpowiedzialna za sklep w Pruszkowie.
 
W sklepie zostały wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz  kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi.
 
Innowacją placówki przy ul. Sprawiedliwości 4 w Pruszkowie jest przestronny, podziemny parking. Na zmotoryzowanych klientów czeka 30 miejsc postojowych.
 
Z okazji otwarcia (19 wrześni) na klientów czekają specjalne oferty: m.in. ogórki szklarniowe 50% taniej, sałata rukola jedynie za 2,99 zł czy filet z piersi kurczaka w cenie 11,99 zł. Ponadto Biedronka ma bogatą ofertę produktów domowych, takich jak ręczniki kuchenne, proszki do prania, czajniki, tostery czy komplety talerzy w obniżonych cenach. Dodatkowo klienci, którzy przyjdą na otwarcie sklepu, mogą liczyć na darmową degustację ciast, pieczywa i kawy. Przewidziano też atrakcje i animacje dla dzieci.

Biedronka w Pruszkowie przy ul. Sprawiedliwości 4 czynna będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-22:00 i w niedziele handlowe w godzinach 8:00-21:00.

Joanna Hamdan 9984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }