Leroy Merlin szuka pracowników

Sieć rozpoczęła właśnie rekrutacje do powstającego przy ul. Floriana Krygiera w Ustowie sklepu.

Leroy Merlin poszukuje pracowników na stanowiska: koordynator ds. sprzedaży, doradca klienta, kasjer i magazynier. Pracę w nowym sklepie znajdzie prawie 130 osób.

Rekrutacja prowadzona jest za pośrednictwem strony www.kariera.leroymerlin.pl, gdzie na bieżąco publikowane są ogłoszenia o pracę oraz informacje o firmie.

W nowym sklepie Leroy Merlin - jak zapewnia sieć - wszyscy pracownicy znajdą zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń. Praca w Leroy Merlin to również dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i komunikacji, szerokiego pakietu szkoleń oraz licznych programów rozwojowych.

Ponadto każdy z pracowników otrzyma smartfon do użytku służbowego i prywatnego, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, premie za wyniki oraz możliwość skorzystania z innych benefitów takich jak: karta Multisport, pożyczka mieszkaniowa na atrakcyjnych warunkach oraz możliwość włączenia się w akcjonariat pracowniczy, dzięki któremu pracownicy mogą stać się współwłaścicielami firmy i oszczędzać na przyszłość.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.