Goplana zaprasza na warsztaty

Adresowane do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat spotkania odbywać się będą we wrześniu, na terenie dawnej fabryki czekolady w Poznaniu.

Do udziału w „Czekoladowych Warsztatach Goplany” marka z portfolio firmy Colian zaprasza zorganizowane grupy ze szkół i sześciolatki z przedszkoli codziennie, od poniedziałku do piątku, na godzinę 9:00 lub 12:00.

Na uczestników czekają dwa programy warsztatowe, dostosowane pod względem trudności do dzieci w wieku 6-9 lat oraz 10-15 lat.

W trakcie lekcji, uczniowie m.in. spotkają Czekoladowego Mistrza, zwiedzą dawną fabrykę, poznają odpowiedź na pytanie skąd się wzięła czekolada i spróbują różnych jej rodzajów, stworzą i udekorują własną tabliczkę.

Koszt udziału w spotkaniu to, w zależności od wieku dziecka, 40 lub 45 zł.

Szczegóły na www.goplanawarsztaty.pl.

Joanna Hamdan 9989 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }