Nowe rozwiązania od Zebra Technologies

Są to komputer mobilny EC30 Enterprise Companion z systemem Android oraz wytrzymałe tablety ET51 i ET56.

Kompaktowy i lekki komputer mobilny EC30 ma usprawniać przepływ informacji oraz planowanie zadań, umożliwiając personelowi pierwszej linii skanowanie kodów kreskowych i korzystanie z kluczowych aplikacji biznesowych.

Urządzenie zapewnia podstawową funkcjonalność i łączność, a dzięki możliwości obsługi za pomocą komend głosowych ułatwia wykonywanie codziennych zadań. Komputer, mający formę rozwiązania multimodalnego do noszenia przy ciele, poprawia produktywność personelu i obsługę klienta. EC30 wspiera również najnowszą wersję rozwiązania Workforce Connect powered by Savanna, które zapewnia lepszą współpracę dzięki komunikacji głosowej oraz funkcjom Push-To-Talk i firmowego komunikatora.

Rozwiązanie Workforce Connect powered by Savanna oferuje również nową funkcję, która pozwala tworzyć osobiste profile pracowników. Dzięki niej sklepy mogą optymalizować wydajność zespołów poprzez przesyłanie profili użytkowników do modelu EC30 i innych kompatybilnych komputerów mobilnych Zebra. Zapewnia to dostosowanie interfejsu do poszczególnych użytkowników w zależności od ich potrzeb i przydzielonych zadań. Oznacza to, że jedno urządzenie Zebra z systemem Android może być zoptymalizowane pod kątem wykorzystania przez pracowników z różnych zmian.

Natomiast wytrzymałe tablety ET51 oraz ET56 z systemem Android to urządzenia, które łączą przyjazny interfejs urządzeń konsumenckich z wytrzymałością modeli klasy korporacyjnej. Oferują funkcje rejestrowania kluczowych danych oraz szereg akcesoriów, których placówki handlu detalicznego potrzebują, aby usprawnić działanie oraz poprawić wydajność pracy i poziom satysfakcji klientów. Modele EC30 i ET51 oraz ET56 są oferowane z pakietem narzędzi Zebra Mobility DNA do rozwijania aplikacji dla użytkowników końcowych, które upraszczają zarządzanie, zwiększają bezpieczeństwo i ułatwiają migrację ze starszych urządzeń. Każde urządzenie umożliwia obsługę co najmniej dwóch kolejnych generacji systemu Android i wspierane jest przez cykliczne aktualizacje Zebra LifeGuard, które wydłużają cykl życia urządzeń z systemem Android od trzech do pięciu lat, co czyni inwestycję w sprzęt jeszcze korzystniejszą.

Joanna Hamdan 9984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }