Zabytkowy Fiat 125p do wygrania w loterii Polomarketu

Na uczestników zabawy czekają także: vouchery na kuchnie o wartości do 10 tys. zł każdy, bony zakupowe, torebki oraz galanteria skórzana marki Batycki, telewizory, sprzęt AGD, gumy do żucia Turbo oraz Pepsi Cola w butelce retro, a także rabaty na wybrane produkty.

Łączna liczba nagród w „Kultowej loterii urodzinowej z tym, że bardziej” w sklepach Polomarket wynosi ponad 3,3 mln. Każda zdrapka biorąca udział w zabawie wygrywa.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 30 zł lub kupić produkty oznaczone plakatem „Kup i wygraj” i zachować paragon. Następnie dane z paragonu należy zarejestrować na stronie www.POLOteria.pl.

Klienci, którzy używają lojalnościowej POLOkarty lub e-POLOkarty w aplikacji, podwajają swoje szanse podczas losowania nagród głównych „z tym że bardziej”.

Loteria potrwa od 18 września do 8 października. Losowanie nagrody głównej odbędzie się 10 października.  Przez cały okres trwania loterii w sieci Polomarket co tydzień gwarantuje urodzinowe hity cenowe, czyli produkty, które klienci będą mogli kupić w mocno obniżonej cenie, „z tym że bardziej”.

 

Joanna Hamdan 9984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }