DHL Supply Chain z nowym dyrektorem generalnym

Z początkiem października zostanie nim Henrik Venter.

Henrik Venter obejmie funkcję dyrektora generalnego DHL Supply Chain na Europę kontynentalną, Bliski Wschód i Afrykę. Zastąpi na tym stanowisku Oscara de Bok, który w październiku, jako członek zarządu grupy Deutsche Post DHL, zasiądzie na czele zarządu DHL Supply Chain.

Jako dyrektor generalny DHL Supply Chain na Europę kontynentalną, Bliski Wschód i Afrykę stanie na czele oddziałów firmy w 25 krajach. Nowy dyrektor skupi się na wzmacnianiu pozycji regionu i jego przyszłym rozwoju, a także na wprowadzaniu procesu standaryzacji oraz konsekwentnym wdrażaniu planu innowacyjnego w dziale biznesowym.

Równocześnie stanie się on członkiem zarządu DHL Supply Chain.

Hendrik Venter, który od 2009 r. zajmował różne stanowiska kierownicze w firmie, pracował najpierw w RPA jako dyrektor ds. sektora opieki zdrowotnej, technologii i motoryzacji, a od 2013 r. stał na czele pionu logistyki kontraktowej, zajmując w Polsce stanowisko dyrektora zarządzającego. W 2015 r. został mianowany na stanowisko dyrektora Ggneralnego na Europę Środkową, w 2018 r. jego funkcja została poszerzona o kierownictwo nad oddziałami w Europie Wschodniej. Od tego czasu Hendrik Venter zarządzał działaniami DHL Supply Chain w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Joanna Hamdan 9984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }