Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Trunek tylko dla kobiet

10 września mogła się o tym przekonać redakcja "Handlu".

To kolejna akcja promocyjna towarzysząca wprowadzeniu na rynek nowego produktu stworzonego specjalnie dla kobiet - She, którego producentem jest BZK Alco.

Linię tworzą: wódka czysta oraz trzy likiery, każdy dostępny w wyszukanym wariancie smakowym.

Zdaniem producenta She to propozycja dla pań, które poszukują nowych doznań smakowych, czerpiąc radość ze wspólnej celebracji każdej z chwil spędzonych w damskim gronie. Łączy je najwyższa jakość składników i wyjątkowe receptury. Smukła butelka w eleganckiej, matowej czerni z odważnymi elementami kolorystycznymi sprawia, że produkty z linii She są nie tylko doskonałym urozmaiceniem kobiecych spotkań, ale także prezentem trafiającym w wyrafinowane gusta. She to kolekcja alkoholi otwierająca drzwi do świata kobiecych smaków.

Wódka czysta She jest aksamitnie gładka i powstała z wyselekcjonowanego zboża i krystalicznie czystej wody Wódka Czysta SHE z 40-procentową zawartością to propozycja bazy do drinków.

Z kolei Likiery She dostępne są w 3 wariantach, gwarantujących eksplozję łagodnego smaku. Doskonale smakują z kostkami lodu albo jako dodatek do drinków.

Likier Opuncja Figowa She łączy owocowe orzeźwienie z gładkością i głębią trunku. Jego świeżość i rześkość idealnie wpasowują się w słoneczne leniwe dni i gorące letnie noce wypełnione radosnym śmiechem płynącym z damskich spotkań.

Likier Kawa z Pomarańczą She jest pełen kawowego aromatu, wzbogaconego słodkimi, ale intensywnymi nutami owocu pomarańczy. To unia smaków, która dopełni każde kobiece spotkanie.

Kusząca i oryginalna nuta dojrzewających w słońcu granatów to Likier Granat She. Gładki i mocno owocowy smak zaskoczy swą wyjątkowością najbardziej wymagające uczestniczki spotkań.

Do tej pory redakcję "Handlu" odwiedzili, rycerz wysłany osobiście przez króla Kazimierza Wielkiego, Wiking, prawdziwy Magnat, jak również Wataha pięknych wilków.

BZK Alco wchodzi w skład jednej z największych w Polsce grup przetwórstwa rolnego, do której należą również Bakoma, Bakoma-Bis, Polskie Młyny, Komagra, Bioagra i Bioagra – Oil. Ścisła współpraca między tymi spółkami daje gwarancję wytwarzania trunków na bazie najlepszych surowców. Spółka dba o każdy etap produkcji alkoholu, dlatego może zagwarantować jego najwyższą, światową jakość. W odróżnieniu od innych producentów, posiada aż 488 półek destylacyjnych, które umożliwiają siedmiokrotną destylację. Dzięki temu BZK Alco uzyskuje wysokiej jakości alkohol bez żadnych zanieczyszczeń chemicznych (0 ppm).  

Joanna Hamdan 14529 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.