Olewnik. Kabanosy Enjoy

Uniwersalna przekąska.

1 września do sklepów w całej Polsce trafił nowy produkt firmy Olewnik - kabanosy Enjoy. To uniwersalna przekąska, która da radość każdemu i bez względu na okoliczności – w pracy, w podróży, podczas spotkania z przyjaciółmi czy wieczornego oglądania serialu.

Produkt oferowany jest w dwóch wariantach: drobiowe i wieprzowe. 

Opakowanie kabanosów Enjoy zostało zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami – jest ergonomiczne i umożliwia szybkie otwarcie jednym ruchem. Pastelowe, rzucające się w oczy kolory (niebieski dla kabanosów wieprzowych i zielony dla drobiowych) ułatwiają znalezienie produktu na sklepowej półce. Kabanosy Enjoy nie zawierają glutaminianu monosodowego, fosforanów, barwników ani glutenu, a 100 g kabanosów zostało wyprodukowanych ze 180 g mięsa. Transparentne okienko sprawia, że kabanosy są widoczne na pierwszy rzut oka.

Wprowadzeniu na rynek kabanosów Enjoy towarzyszy kampania w Internecie i w mediach społecznościowych oraz ekspozycje produktowe w sklepach.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.