Bricomarché otwiera 160. sklep

Będzie to pierwszy sklep sieci w Aleksandrowie Kujawskim i 10. w województwie kujawsko-pomorskim.

Otwarcie 160. sklepu Bricomarché przy ul. Słowackiego 30 odbędzie się 18 września.

Powierzchnia sklepu wynosi 1600 mkw., a obok znajdzie się ogród zewnętrzy liczący 660 mkw. oraz parking z 50 miejscami.

W sklepie zatrudnienie znalazło 24 pracowników.

Z okazji otwarcia klienci będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. Na gości będzie czekał wodzirej, prezentacje dostawców, promocje, gratisy, konkursy oraz licytacja, a na najmłodszych malowanie twarzy i balony. W dniu otwarcia sklep będzie czynny w godzinach 8:00-20:00.

Grupa Muszkieterów, największa sieć franczyzowa w kategorii supermarketów spożywczych i typu „dom i ogród” w Polsce, jest zrzeszeniem ponad 300 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2018 roku obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,5 mld zł. W Centrali Grupy w podpoznańskim Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie około 13 300 osób.

Joanna Hamdan 9984 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }