Angry Birds w Tulipanie

Film "Angry Birds 2 Film" będzie miał swoją premierę 20 września. Z tej okazji 14 września łódzkie centrum handlowe zaprasza na wydarzenie bogate w atrakcje - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W programie przewidziano między innymi muzyczne, interaktywne show, w którym dzieci spotkają się z kolorowymi Angry Birds, zieloną świnką oraz pisklakami. Pełne piosenek aktorskie przedstawienie powstało specjalnie na potrzeby trasy. Uczestnicy wydarzenia będą mogli spotkać się z bohaterami filmu, by przybić piątkę i wykonać wspólne zdjęcie.

W specjalnej, czekoladowej strefie pojawi się Koło Fortuny - kto weźmie udział w zabawie, będzie mógł wygrać słodkości przygotowane przez Milkę, gadżety filmowe i bilety do kin. Będzie można również przetestować swoją zręczność, grając w specjalne, ptasie kręgle.

Ciekawą atrakcją jest niecodzienne stanowisko fotograficzne - dzieci będą mogły wejść do… kostek lodu, w których czekać na nie będą zatopieni w lodzie bohaterowie animacji. W strefie Angry Birds nie zabraknie stanowisk z wirtualną rzeczywistością VR, przy których dzieci zagrają na PlayStation w najnowszą, premierową grę z cyklu "Angry Birds".

Zorganizowane zostanie także stanowisko plastyczne, gdzie będzie można pokolorować pisklaki i namalować buziaki.

Przez cały czas trwania imprezy do dyspozycji będą: kolorowe kręgle Angry Birds, Angry Birds Stand Foto, Strefa gier Angry Birds oraz Strefa warsztatowa.

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.