Perfetti Van Melle. Fruittella

Na słodkie chwile w szkole.

Nowe cukierki do żucia Fruittella to propozycja nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych, którzy mają ochotę na dziecięce przyjemności, a do swojej diety nie podchodzą tak restrykcyjnie i pozwalają sobie na małe przyjemności.

Dostępne są w dwóch soczyście owocowych smakach: strawberry oraz summer fruits. Oba warianty zawierają 30% mniej cukru w porównaniu do klasycznej Fruittelli, a także o 17% mniej tłuszczu oraz o 13% mniej kalorii – cała paczka ma ich tylko 99.

Podobnie jak pozostałe cukierki marki, nowe warianty o obniżonej zawartości cukru nie zawierają sztucznych aromatów. Są barwione wyłącznie koncentratami i wyciągami z roślin, a swój intensywny smak zawdzięczają jeszcze większej zawartości soków owocowych.

Nowe cukierki dostępne są w kolorowych, poręcznych opakowaniach, w sklepach na terenie całej Polski.

Joanna Hamdan 9814 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }