Olewnik. Om-Nom

Przekąska śniadaniowa.

Olewnik wprowadza na rynek nowy produkt – naturalny i zróżnicowany posiłek w postaci boxu śniadaniowego dla dzieci, ale także dla zabieganych młodych ludzi, dbających o zdrowy styl życia. 

Producent jako lider projektu Om-Nom zaprosił do współpracy przy nim inne marki z polskim kapitałem – Bakoma i Mamut.

Poręczne pudełeczko kryje w sobie pożywne przekąski: kabanosy z drobiem o obniżonej zawartości tłuszczu, mus jabłko-banan bez dodatku aromatów i cukru oraz ciastka biszkoptowe bez dodatku barwników, cukrów, substancji konserwujących oraz syropu glokozowo-fruktozowego.

Ergonomiczne opakowanie łatwo się otwiera, a przezroczyste wieczko zachęca do szybkiego posmakowania zawartości. Nowoczesna kolorystyka odwołuje się jednocześnie do popkulturowych skojarzeń – różowe boxy przeznaczone są dla dziewcząt, a niebieskie – dla chłopców.

Boxy śniadaniowe Om-Nom można już kupić w sieci Żabka.

Joanna Hamdan 9968 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }