Zebra prezentuje imagery 2D

Modele zostały zaprojektowane specjalnie dla sektorów handlu detalicznego, służby zdrowia i produkcji sprzętu elektronicznego.

Imagery z serii DS4600 skierowane do sektora handlu detalicznego znajdą zastosowanie w punktach sprzedaży i obsługi klienta. Mogą być użyte do rozliczania kuponów, programów lojalnościowych, weryfikacji wieku, monitorowania zwrotów oraz obsługi kart kredytowych.

Seria DS4600 obejmuje również modele, które mogą być wykorzystywane przy wydawaniu leków, śledzeniu próbek, przyjmowaniu pacjentów, identyfikacji i weryfikacji w szpitalach oraz placówkach ambulatoryjnych, w celu zwiększenia wydajności pracy i poprawy jakości obsługi pacjentów.

Natomiast w środowiskach produkcyjnych elektroniki seria DS4600 może odczytywać praktycznie wszystkie rodzaje znaków i kodów kreskowych, w tym drobne i gęste, nanoszone laserowo kody kreskowe na plastikowych i metalowych podzespołach, a także całą gamę oznaczeń, niezależnie czy zostały one wytłoczone, wytrawione chemicznie czy naniesione metodą druku termicznego.

Wszystkie modele z serii DS4600 są dostępne z pakietem Zebra DataCapture DNA, obejmującym narzędzia do tworzenia aplikacji i rozwiązania zapewniające widoczność. Upraszczają one integrację, wdrażanie i zarządzanie urządzeniami Zebra, przyczyniając się do obniżenia ich całkowitego kosztu posiadania, a także maksymalizacji wydajności pracowników.

Joanna Hamdan 10788 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.