Na stacjach Shell można już płacić punktami

Wizyta na stacji Shell to teraz szansa na oszczędności. Za zakupy i usługi można już płacić punktami uzbieranymi w programie lojalnościowym Shell ClubSmart. Każde uzbierane 100 punktów to jeden złoty mniej za paliwo, myjnię czy produkty deli by Shell.

Wystarczy poprosić kasjera na stacji Shell o kartę Shell ClubSmart i zarejestrować ją na stronie www.shellsmart.com lub za pomocą aplikacji Shell App. Przy dowolnej transakcji z użyciem karty lojalnościowej na indywidualnym koncie klienta naliczane będą punkty za tankowanie paliwa, zakupy z oferty stacji i artykuły deli by Shell. Za niektóre z produktów Shell można otrzymać nawet 250 punktów, co oznacza aż 2,5 zł mniej wydane przy kolejnej wizycie.

Z kolei za każde 12 punktów Shell ClubSmart klient otrzyma rabat w wysokości 25 gr na każdym litrze paliwa Shell V-Power lub 12 gr na każdym litrze paliwa Shell FuelSave lub Shell AutoGas.

Shell ClubSmart to nie tylko zbieranie punktów i płacenie nimi za zakupy. Zgromadzone punkty można wymienić również na atrakcyjne nagrody dostępne sezonowo. W zeszłym roku Shell w ramach programu lojalnościowego wprowadził też bezpłatną usługę Assistance w podróży, która pozwala zapewnić zarejestrowanym użytkownikom pomoc drogową w postaci doładowania akumulatora, zmiany koła czy dowozu paliwa, gdy skończy się podczas trasy.

Co więcej, każdy uczestnik programu dokonując rezerwacji na Booking.com lub wypożyczając samochód na Rentalcars.com otrzymuje na swoje konto ClubSmart 5 punktów za każde wydane 1 euro (lub jego ekwiwalent, jeżeli płaci w innej walucie). Wystarczy wypełniając formularz z danymi ze specjalnych linków przygotowanych na stronie www.shellsmart.com podać numer swojej karty Shell ClubSmart.

Program Shell ClubSmart to pierwszy program lojalnościowy w branży paliwowej w Polsce. Przeznaczony jest dla stałych klientów stacji paliw Shell i aktualnie zarejestrowanych jest w nim ponad 1 milion aktywnych użytkowników.

 

Katarzyna Pierzchała 3572 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.