Jesień w Costa Coffee

W tym sezonie w kawiarnianym menu sieci będzie królowała Chai Latte, czyli połączenie wyrazistej w smaku kawy, mleka i aromatycznych przypraw korzennych.

Costa Coffee wprowadza jesienną linię kaw Latte przygotowywaną na bazie autorskich mieszanek popularnych przypraw. W tym sezonie powraca Chai Latte w trzech smakach.

Aromatyczny i intensywny w smaku Tiger Chai Caffe to propozycja kawy Latte przygotowanej na bazie mieszanki przypraw o smaku: kardamonu i cynamonu oraz czarnej herbaty. Turtle Chai Caffe to łagodna wersja kawy Latte o smaku wanilii i miodu oraz zielonej herbaty, z kolei Tukan Chai Caffe to zaskakująca kawa Latte przygotowana na bazie mieszanki przypraw mango i czarnej herbaty.

Wszystkie warianty smakowe kaw Chai Caffe Latte są przygotowywane na bazie autorskiej mieszanki ziaren Mocha Italia. Każdą kawę Chai Latte zdobi ręcznie wykonany czekoladowy motyw na mlecznej piance.

Kawy Chai Latte dostępne są w jesiennym menu Costa Coffee od 11 września.

Joanna Hamdan 10788 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.