Nowy produkt w Biedronce

Pod koniec sierpnia w ofercie sklepów sieci pojawił się pączek E.Wedel, który powstał we współpracy z firmą Stokson.

Pączek E.Wedel to propozycja dla wszystkich miłośników czekoladowych słodkości.

Dzięki kompozycji najwyższej jakości składników i wedlowskiej czekolady przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Produkt to połączenie pączkowego ciasta z nadzieniem znanym z produktu marki E.Wedel – czekoladowej Czekotubki. Całości dopełnia dekoracja z wedlowską, mleczną czekoladą i płatkami czekolady. Nowy pączek nie zawiera konserwantów oraz tłuszczów utwardzonych.

 

Nowy produkt to efekt współpracy marki E.Wedel z polskim producentem firmą Stokson – jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw w Europie, wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Firmy z współpracują ze sobą od 2018 roku. Wspólne działania już zaowocowały wprowadzeniem na rynek dwóch innych produktów: Donuta E.Wedel oraz Muffina Czekoladowego E.Wedel.

Joanna Hamdan 11070 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.