Dwie gdańskie Biedronki wracają po remoncie

10 września nastąpiło otwarcie wyremontowanej Biedronki przy ulicy Potokowej 15D, a 12 września br. uruchomiona zostanie placówka przy ulicy Jabłoniowej 46.

Obie placówki powstały w nowym formacie, z zastosowaniem zaawansowanych ekologicznych rozwiązań.

– Cieszymy się, że w Gdańsku otwierają się aż dwie Biedronki w formacie 2.0. Zakupy w zmodernizowanych placówkach, dzięki bardziej przyjaznej przestrzeni oraz bogatszej ofercie produktów, to dla klientów większy komfort – mówi Marcin Wojtas, starszy menadżer sprzedaży, odpowiedzialny za sklepy Biedronka w Gdańsku. – W trakcie remontu postawiliśmy również na ekologię – filar społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. Zamontowaliśmy nowoczesne oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące dobry dla środowiska gaz CO2 – dodaje.

Powierzchnia sali sprzedaży Biedronki przy ulicy Potokowej wynosi 538 mkw. Zmodernizowana placówka ma cztery kasy, a zmotoryzowani klienci mogą skorzystać z przestronnego parkingu. Na klientów czekają specjalnie przygotowane z okazji ponownego otwarcia rabaty – m.in. tańsze o 40% ogórki, brzoskwinie w cenie obniżonej do 2,99 zł/kg, ziemniaki w cenie 0,99 zł/kg czy łosoś atlantycki w cenie o 20% niższej. W atrakcyjnych cenach można znaleźć również liczne artykuły do domowego użytku, takie jak ręczniki kuchenne, koncentraty do płukania tkanin, wyciskarki do cytrusów czy blendery ręczne.

Po remoncie sala sprzedaży placówki przy ul. Jabłoniowej liczy 818 mkw. W sklepie zamontowano pięć kas. W dniu ponownej inauguracji sklep przygotował atrakcje dla najmłodszych – będą oni mogli wziąć udział w animacjach muzycznych i zabawie z balonami. Ich rodzice będą mogli natomiast skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej, w ramach której wybrane produkty będą dostępne w atrakcyjnych cenach – np. kawa Jacobs 25% będzie tańsza, a ziemniaki jedynie w cenie 0,99 zł/kg.
 
Oba sklepy będą otwarte od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:00 – 21:00, piątek i sobota: 7:00 – 22:00 i w niedziele handlowe: 9:00 – 20:00.
Magdalena Weiss 2656 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.