Polomarket sponsorem nowego reality-show "Teściowe i synowe. I kto tu rządzi?"

Sieć wykorzystuje product placement do promocji marki Polomarket, a także produktów marki własnej. Lokowania marek umieszczone zostały w programie reality-show TVP "Teściowe i synowe. I kto tu rządzi?", którego premiera miała miejsce 9 września br.

Scenariusz programu zakłada rywalizację w każdym tygodniu czterech par – teściowej i synowej. Kluczowym elementem rywalizacji par jest przygotowanie przyjęcia. Zadanie to spoczywa na synowej. Efekt jej pracy ocenią teściowe z pozostałych par. Przy realizacji zadania konieczne jest wcześniejsze dokonanie zakupów, a miejscem do tego są sklepy Polomarket. Tam właśnie rozgrywa się część akcji programu, gdzie sieć lokuje swoją markę i produkty.  
 
– Product placement jest już od dawna bardzo istotnym i skutecznym elementem naszej komunikacji marketingowej. Programy TV nie są jedynym miejscem gdzie lokujemy naszą markę i produkty. Blisko dwa lata temu wprowadziliśmy na rynek własny magazyn konsumencki – Polomagazyn, który aktualnie jest jedną z najlepiej ocenianych tego typu publikacji w kategorii sieci FMCG – mówi Krzysztof Szultka dyrektor marketingu sieci. – „Teściowe i Synowe. I kto tu rządzi?” to już kolejna inwestycja w duży telewizyjny projekt sponsorki sieci w  ostatnich dwóch latach. Poprzednio Polomarket lokował swoją markę i produkty w programie kulinarno-konsumenckim „Zakupy pod kontrolą - dodaje Krzysztof Szultka.

Emisja programu „Teściowe i Synowe. I kto tu rządzi?” zaplanowana jest od poniedziałku do piątku przez 15 tygodni, na antenie TVP2 o godzinie 18.55. Premierowy odcinek wyemitowano wczoraj, tj. 9 września br., a ostatni z serii ukaże się 20 grudnia br.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.