Chorten rośnie na Mazowszu

Do sieci dołączyły Delikatesy Raj. Tym samym w ramach Grupy Chorten Mazowsze współpracuje już niemal 300 detalistów, a w całej Grupie Chorten działa 1676 sklepów.

Nowootwarta placówka (150 mkw. powierzchni) została otwarta w miejscowości Podolszyn Nowy przy ul. Długiej 17. Samoobsługowy sklep ma ofertę ogólnospożywczą, jest tu także dział ze świeżym mięsem oraz wyspa z owocami i warzywami. W sklepie zatrudnienie znalazło prawie 10 osób, a do dyspozycji klientów jest parking.

Właścicielem placówki jest Sebastian Rzeczkowski, który dotąd działał m.in. w branży cateringowej.

- Już wcześniej prowadziłem dwa mniejsze punkty handlowe, jednak miałem ambicję, by otworzyć delikatesy z prawdziwego zdarzenia. Stwierdziłem, że w miejscowości Podolszyn Nowy jest potencjał, ponieważ w okolicy nie ma większej konkurencji. Postanowiłem nawiązać współpracę z Grupą Chorten, ponieważ oferuje bardzo dobre warunki handlowe przy zachowaniu niezależności w prowadzeniu sklepu – mówi Sebastian Rzeczkowski, właściciel Delikatesów Raj.

Grupa Chorten działa od 10 lat. Zrzeszone na zasadzie partnerstwa sklepy wspólnie osiągają efekt skali, dzięki czemu udaje się uzyskać lepsze warunki u producentów i dystrybutorów, a co za tym idzie – lepsze ceny dla klientów.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.