Zbyszko Company buduje nową fabrykę

Firma Zbyszko rozpoczęła budowę trzeciego zakładu produkcyjnego. Inwestycja powstaje na terenie Specjalnej Strefy Przemysłowej w Pile. Pierwsza produkcja ma ruszyć na początku kwietnia 2020 r.

Na działce o powierzchni 3,6 ha powstanie hala produkcyjno - magazynowa wraz z zapleczem biurowo - socjalnym radomskiej firmy Zbyszko, o łącznej powierzchni 16 000 mkw. Fabryka zostanie wyposażona w trzy linie technologiczne. Docelowo zakład będzie produkował 100 000 butelek 1,5-litrowych na godzinę i zatrudni ponad 100 osób.

Pierwsza produkcja o wielkości 50 000 butelek 1,5 l na godzinę ruszy na początku kwietnia 2020 r.

Akt notarialny na mocy którego firma stała się właścicielem dwóch działem w strefie przemysłowej przy ul. Młodych został podpisany w grudniu 2018 r. przez prezydenta Piły Piotra Głowskiego i właściciela Zbyszko Company Zbigniewa Bojanowicza. Za nieruchomości firma Zbyszko Company zapłaciła w sumie ponad 1,6 mln zł.

Zbyszko specjalizuje się w produkcji napojów pod markami: Roko, Veroni active Natural, Veroni LIFE, 3 Owoce, Polo Cockta, Veroni Mineral i Maxer.

 

Ilona Mrozowska 3589 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.