PepsiCo usprawnia komunikację

Polska jest pierwszym krajem Unii Europejskiej, a drugim na świecie w którym PepsiCo uruchomiło nowy portal korporacyjny i produktowy.

Jak mówi Julian Krzyżanowski, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej w PepsiCo Polska, firma ma nadzieję, że użytkownikom w Polsce spodoba się  nowa strona internetowa.

- PepsiCo znane jest z innowacyjnych produktów oraz prospołecznego i proekologicznego podejścia do swojej działalności – nowa witryna jest tego odzwierciedleniem - tłumaczy. - Polska jest także pierwszym krajem Unii Europejskiej, a drugim na świecie w którym wdrożony został nowy projekt wizualny strony, co potwierdza znaczenie naszego rynku dla PepsiCo – dodaje.

To miejsce, w którym konsumenci, media oraz wszystkie osoby zainteresowane działalnością PepsiCo w łatwy i przystępny sposób mają dowiedzieć się o aktualnych działaniach firmy, jej produktach, inwestycjach, a także inicjatywach w zakresie zrównoważonego rozwoju. Nowa odsłona portalu, przygotowana w technologii RWD, dostępna jest pod adresem www.pepsicopoland.com.

Sekcje w portalu to „Nasza historia” – opisująca kluczowe wydarzenia w historii firmy, zarówno w Polsce jak i na świecie; „Nasze marki” – przedstawiająca opis szerokiego portfolio marek w naszym kraju oraz „Nasze opowieści”, gdzie dzielimy się aktualnymi inicjatywami PepsiCo w różnych dziedzinach.

Z punktu widzenia dziennikarzy poszukujących informacji i materiałów, atrakcyjnym elementem nowej wersji strony jest sekcja poświęcona mediom, w której przedstawiciele branży znajdą wszystkie komunikaty prasowe wraz ze stosownymi materiałami graficznymi w wersji do pobrania. Dodatkowa sekcja opisująca przedstawicieli lokalnego kierownictwa firmy wraz z biogramami i zdjęciami do pobrania ułatwi dziennikarzom opracowanie materiałów związanych z działalnością PepsiCo w Polsce.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.