Aldi z nietypową akcją w odpowiedzi na niehandlowe niedziele

Niehandlowe niedziele - jak podkreśla sieć - bywają szczególnie uciążliwe po powrocie z urlopu i pustej lodówce w domu, dlatego sieć przygotowała dla podróżujących samolotem szczególne powitanie.

7 i 8 września w godzinach 15:00-22:00 w hali odbioru bagaży na lotnisku w Katowicach - Pyrzowicachna na pasażerów czekają hostessy-stewardessy wręczające paczki z produktami spożywczymi, z których można przygotować śniadanie czy kolację - pierwszy posiłek po podróży bez konieczności zakupów.

Pierwsza taka akcja miała miejsce w poprzedni weekend.

W termicznych torbach podróżni znajdą pieczywo do samodzielnego odpieczenia, salami, serek do smarowania, ser żółty, smoothie, owocową konfiturę, czekoladę orzechową oraz kefir.

Łącznie rozdanych zostanie 4 500 paczek.

- To pierwsza taka akcja, w której sieć spożywcza zatroszczyła się o pasażerów wracających z wakacji i wita ich w domu - podkreśla Agnieszka Barańska, dyrektor marketingu i komunikacji.

Aldi ma w Polsce 133 sklepy, z czego większość ulokowana jest właśnie na Śląsku, stąd naturalny wybór lotniska w Katowicach.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.