Frisco.pl z nowym prezesem

Został nim Jacek Palec. Zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Bieleckiego, który zostaje w zarządzie spółki jako wiceprezes zarządu i dyrektor operacyjny.

Jacek Palec od lat związany jest z rynkiem e-commerce - pracował między innymi w strukturach Allegro.pl i bdsklep.pl.

Karierę zawodową rozpoczął 20 lat temu w sektorze bankowym, a managerskie kompetencje kształtował współtworząc, a następnie rozwijając Euro Bank, w którym piastował przez wiele lat stanowisko dyrektora sprzedaży.

Po akwizycji Euro Bank przez francuską grupę finansową Societe Generale pozostał na rynku kapitałowym, gdzie zarządzał funduszem inwestycji zalążkowych - AIP Seed Capital inwestującym w start-up’y.

Frisco.pl to działający od 13 lat największy supermarket internetowy w Polsce, który ma stanowić nowoczesną i wygodną alternatywną dla dużych zakupów spożywczych w hipermarketach.

 

Joanna Hamdan 10147 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }