Polka awansuje w strukturach międzynarodowych Henkla

Karolina Markiewicz-Kuskowska objęła stanowisko dyrektor zarządzającej działu Beauty Care Retail w czeskim i słowackim oddziale firmy.

Nowe stanowisko Karolina Markiewicz-Kuskowska objęła z dniem 1 września. Odpowiadać będzie za tworzenie i realizację strategii marketingowych i sprzedażowych marek kosmetycznych z portfolio firmy Henkel w Czechach i na Słowacji.

Do jej obowiązków należeć będzie także rozwijanie współpracy z obecnymi i przyszłymi partnerami handlowymi.

Markiewicz-Kuskowska związana jest z firmą Henkel Polska od 2013 r.

Początkowo jako senior brand manager zajmowała się kategorią produktów do koloryzacji włosów, następnie pełniła funkcję senior key account managera w dziale sprzedaży kosmetyków, odpowiadając za wybranych klientów międzynarodowych.

W 2015 roku awansowała na stanowisko dyrektor marketingu i trade marketingu, gdzie opracowywała i wdrażała strategie marketingowe takich marek jak Palette, Taft, Syoss, Schauma, Gliss Kur i Fa. Przed rozpoczęciem pracy w Henklu związana była zawodowo z Colgate-Palmolive.

Joanna Hamdan 10156 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }