McDonald’s w Color Parku

Nowa restauracja sieci wraz ze strefą kawiarnianą McCafé powstanie na terenie największego na Podhalu, regionalnego centrum handlowo-rozrywkowego w Nowym Targu.

Lokal zajmie powierzchnię ok. 270 mkw. Będzie częścią 10-lokalowego food courtu położonego w samym sercu galerii i połączonego ze strefą rozrywkową i kinową.

Finansowanie projektu zapewnia specjalizująca się w inwestycjach komercyjnych oraz mieszkaniowych grupa kapitałowa Harvent - założona m.in. przez Artura Kawę (twórcę Emperii oraz sieci spożywczej Stokrotka).

Ponad 30% prac budowlanych Galerii zostało już wykonanych w I etapie budowy. W połowie września rozpoczynają się prace związane z realizacją pozostałej części inwestycji. Otwarcie planowane jest na II połowę 2020 r.

Obiekt powstaje bezpośrednio przy nowo wybudowanym rondzie na „Zakopiance”.

Nadzór Inwestorski pełni firma Mayland Real Estate, natomiast za koncepcję komercyjną i wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

W obiekcie o powierzchni ok. 28.000 mkw., pojawi się ponad 80 sklepów polskich i zagranicznych marek. Komercjalizacja obiektu już na tym etapie realizacji osiągnęła poziom ponad 90% powierzchni najmu.

Joanna Hamdan 10156 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }