Powstały kolejne Serenadowe Kaciki Zabaw

Tym razem w Siedlcach oraz Międzyrzecu Podlaskim.

Pierwszy kącik zabaw znajduje się w Poradni Dziecięcej SP ZOZ w Siedlcach. Została ona wskazana przez dostawców – członków mleczarni Spomlek, którzy znaleźli się w czołówce konkursu Gospodarstwo Roku 2018.
 
Drugą placówkę, czyli Zakład Rehabilitacji "Sajmed" w Międzyrzecu Podlaskim wybrał jeden z dostawców w ramach Jubileuszu 110-lecia SM Spomlek.
 
Od 2018 r. w sumie takich miejsc zabaw powstało już w całej Polsce 17, ale firma nie zwalnia tempa i już planuje nową odsłonę swojej sztandarowej akcji.
 
- Po sukcesie ubiegłorocznej edycji już pracujemy nad kolejną odsłoną projektu - mówi Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. Podkreśla, że Serenadowe Kąciki Zabaw nie tylko umilają dzieciom czas oczekiwania na wizytę lekarską, ale jednocześnie pełnią funkcję edukacyjną. - Chcemy pokazywać, po jakie produkty warto sięgać, jak prawidłowo się odżywiać, aby cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem - dodaje Aneta Mostowiec.
 
Joanna Hamdan 10788 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.