Tesco buduje ofertę dań gotowych

Do wprowadzonych w minionym roku kanapek, sałatek i pizz dołącza 26 dań z kuchni regionalnej i międzynarodowej.

Jak wynika z badań przeprowadzonych dla Tesco już co trzeci Polak nie ma czasu na samodzielne przygotowanie posiłków w domu. Prawie 20% ankietowanych kupuje gotowe dania w supermarkecie co najmniej raz w tygodniu lub częściej, a 35% - kilka razy w miesiącu.

Odpowiadając na te potrzeby Tesco rozszerza asortyment dań gotowych. Do wprowadzonych w minionym roku kanapek, sałatek i pizz dołącza 26 nowych dań z kuchni regionalnej i międzynarodowej. Wszystkie wymagają jedynie podgrzania w kuchence mikrofalowej.

W sklepach Tesco konsumenci znajdą dania z kuchni tradycyjnej takie jak: panierowany kurczak z ziemniakami, placki ziemniaczane, filet z łososia z warzywami oraz zupy - pomidorową, dyniową czy włoską zupę warzywną minestrone. Miłośnicy kuchni południowej będą mogli także spróbować rozmaitych rodzajów makaronów, w tym spaghetti bolognese, carbonara czy lasagne, które będą dostępne w dwóch wersjach smakowych. Oferta dań z kuchni światowej obejmuje potrawy takie jak kurczak w sosie słodko-kwaśnym, tikka masala czy kurczak kung pao.

Wszystkie produkty są chłodzone oraz dystrybuowane do centrów dystrybucji Tesco nawet 6 razy w tygodniu, dzięki temu trafiają do sklepów już na drugi dzień i pozwalają zawsze zachować świeżość i smak.

Ilona Mrozowska 3648 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.