Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Kultowe bączki na 5 urodziny Trzech Kumpli

Native American, Pan IPAni oraz Califia pojawiły się właśnie w sprzedaży w charakterystycznych, pękatych butelkach.

W tym roku Browar Trzech Kumpli obchodzi swoje piąte urodziny. Z tej okazji założyciele browaru postanowili reaktywować swoje pierwsze piwa w kultowej odsłonie.

Native American, Pan IPAni oraz Califia pojawiły się właśnie w sprzedaży w charakterystycznych, pękatych butelkach.

Trzy urodzinowe piwa są wzmocnione dodatkową porcją chmielu na zimno i posiadają nowe minimalistyczne etykiety.

Wybór piw w urodzinowej edycji był dla założycieli oczywisty. Native American, Pan IPAni oraz Califia to pierwsze trzy piwa, które rozlali do butelek, jedyne bączki w ofercie oraz trzy przełomowe dla browaru trunki.

Native American, był pierwszym piwem, które zaczęło zbierać pozytywne recenzje i zwróciło uwagę piwnego świata na Trzech Kumpli. Pan IPAni to trunek, który rozpromował Browar, jak żaden inny oraz Califia, która kontynuowała dobrą passę Pan IPAni. Wszystkie trzy piwa warzone są nieprzerwanie do dzisiaj i tworzą wspaniałe, uzupełniające się trio.

Piwa urodzinowe od Trzech Kumpli są dostępne w limitowanej edycji w pubach patronackich i sklepach z piwem rzemieślniczym na terenie całego kraju. Informację o miejscach dystrybucji są dostępne na stronie browaru, w zakładce gdzie kupić: http://www.trzechkumpli.pl/gdzie-kupic/.

Joanna Hamdan 11099 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.