Drugi Lidl w Kraśniku

W czwartek 5 września przy ul. Lubelskiej 82 otwarty zostanie drugi sklep sieci Lidl w Kraśniku. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach oraz liczne atrakcje.

Nowy sklep sieci Lidl w Kraśniku ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1100 mkw. Zatrudnienie znalazło w nim 17 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 7-21, w piątki i soboty od 7 do 22, a w niedziele handlowe od 8 do 18.

Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z około 70 miejsc parkingowych.

Na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, będą czekały różne atrakcje m.in. pokaz grillmasterów i kawa. Do soboty 14 września wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Według wyliczeń portalu handelextra.pl nowa placówka będzie 685. sklepem sieci Lidl w Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 3175 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }