Gang Kliffiego od września w Galerii Klif

Galeria Klif zaprasza od wtorku 10 września na cotygodniowe, godzinne zajęcia dla najmłodszych. W każdym tygodniu będzie to inna propozycja.

Cztery maskotki - pies, kot mysz i królik - wprowadzą najmłodszych gości Galerii Klif w tajniki programowania, języka angielskiego, teatru i szycia lub tworzenia zabawek ze… śmieci. Zwierzaki, których imiona pochodzą od gdyńskich dzielnic, będą także odwiedzać placówki edukacyjne.

Królik Redlak będzie wprowadzać dzieci w świat robotyki. Najmłodsi poznają dzięki niemu podstawy mechaniki, konstrukcji oraz programowania. W ruch pójdą zestawy Lego WeDo, Lego Maszyny Proste czy popularny program Scratch.

Myszka Kolibia jest odpowiedzialna za naukę szycia, wycinania, przyklejania – tworzenia niezwykłych rzeczy ze zwyczajnych materiałów, np. z pudełka po chusteczkach.

Piosenki, filmiki, szalone słówka - tylko po angielsku. O poprawną wymowę, zapamiętywanie znaczeń, zadba kotka Oksywia. Z kolei pies Kliffi - szef gangu - pozostawił teatr dla siebie. Osobiście weźmie udział nauczaniu scenicznego ruchu, pomoże w pięknym czytaniu i pokaże, jak ruchem wyrazić emocje.

Wszystkie organizowane zajęcia dla dzieci mają charakter otwarty. Na najmłodszych gości czekać będą nie tylko bohaterowie gangu Kliffiego, ale również kolorowe gadżety, m.in. kolorowanki, notesy i naklejki.

Pies Kliffi i jego drużyna – królik Redlak, myszka Kolibia oraz kotka Oksywia – cztery bajkowe postacie, zaprojektowane specjalnie dla Galerii Klif, to nie tylko animatorzy przygód edukacyjnych, ale także… maskotki, które będzie można kolekcjonować i ubierać.

Każdy, kto zapragnie mieć ulubionego zwierzaka, może otrzymać specjalny paszport, do którego zbierane będą pieczątki. Warto robić regularne zakupy w Klifie, ponieważ już 5 pieczątek pozwala na otrzymanie maskotki, a 3 kolejne – na uzyskanie jednego z dwóch zestawów zabawkowych ubranek. Jak na galerię handlową przystało, dla maskotek przygotowano bowiem kolekcje modowe – jesienno-zimową i wiosenno-letnią. Jedną pieczątkę można uzyskać po wydaniu 100 zł w sklepach Galerii Klif biorących udział w akcji.

Paszporty Gangu Kliffiego były wydawane już od 2 września w punkcie informacyjnym w galerii Klif na poziomie 0.

Galeria Klif działa w Gdyni od 1996 r. Oferuje ponad 130 sklepów, w tym m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry.

Do dyspozycji klientów jest strefa food court, Kraina Treflików - miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i Super-Pharm.

 

Katarzyna Pierzchała 3158 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }