Polomarket zmodernizował już 40 sklepów

Ostatnie z nich to placówki w Pucku, Lubinie, Solcu Kujawskim oraz Aleksandrowie Łódzkim.

Polomarket od początku br. przeprowadził już prawie 40 modernizacji sklepów.

Sieć ma w planach utrzymanie dotychczasowego tempa modernizacji oraz kontynuowanie procesu unowocześniania swoich sklepów.

Zgodnie z przyjętą strategią do końca 2020 roku Grupa Polomarket zamierza zmodernizować wszystkie swoje obiekty, a także wyraźnie przyspieszyć z budowami nowych sklepów i rozbudową dotychczasowych według najnowszych standardów.
 
Zdaniem sieci zmodernizowane obiekty charakteryzują się dużą funkcjonalnością, która przekłada się na wygodę robienia zakupów przez klientów. Sklepy zaopatrywane są w bardzo nowoczesne systemy obsługi klientów i ekspozycji produktów. Ponadto sieć konsekwentnie wyposaża swoje obiekty w niskoemisyjne urządzenia chłodnicze zasilane czynnikiem CO2 lub glikolem, a także inne najnowsze proekologiczne rozwiązania, takie jak fotowoltaika czy oświetlenie ledowe.
 
Sklepy sieci Polomarket są budowane, rozbudowywane i modernizowane według najnowszego konceptu zrealizowanego ostatnio w  Łebie, Darłowie i Stegnie.

Polomarket to polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy wchodzi również spółka logistyczna. Sieć zaczynała w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 placówek na terenie całej Polski i prawie 2,5 mld zł obrotu netto rocznie. Miesięcznie sklepy sieci odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju. Obecnie Polomarket zatrudnia ponad 6 300 osób.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.