Nowy E.Leclerc na Podkarpaciu [GALERIA]

W Jarosławiu ruszyła kolejna placówka E.Leclerc. Hipermarket jest dostępny dla klientów od 30 sierpnia. To już piąta placówka, która funkcjonuje pod szyldem E.Leclerc w województwie podkarpackim.

Hipermarket znajduje się w nowo otwartej galerii handlowej „Stara Ujeżdżalnia”, znajdującej się przy ul. Sikorskiego 2a w Jarosławiu. Jego łączna powierzchnia wynosi 5000 mkw., z czego 3700 mkw. to sala sprzedaży. Zatrudnienie znalazło w nim ponad 100 osób.

W hipermarkecie duży nacisk położono na współpracę z regionalnymi dostawcami. Ich wyroby stanowią znaczną część asortymentu, uzupełniając produkty marek własnych i dużych producentów. Sklep ma także własną piekarnię („Piekarnia na Zakwasie”), wypiekającą naturalne pieczywo bez konserwantów oraz zakład produkcji mięsnej („Rzeźnik z Zacięciem”), w którym prowadzi produkcję tradycyjnych kiełbas i wędlin.

– Naszym głównym atutem będzie szeroki wybór produktów, których mieszkańcy Jarosławia nie znajdą w innych sieciach. Będziemy bardzo mocno podkreślali lokalny charakter naszego asortymentu, z korzyścią dla nas, dostawców z regionu i przede wszystkim naszych klientów – powiedziała Monika Rokita, specjalista ds. marketingu, E.Leclerc w Jarosławiu.

Wśród działów utworzonych w hipermarkecie znalazła się m.in. specjalna strefa bio z produktami spożywczymi i do pielęgnacji. Zaaranżowano także osobną strefę: „Kuchnie Świata”, z produktami pochodzącymi z rożnych tradycji kulinarnych.

Sklep postawił także na nowoczesne rozwiązania ekologiczne. Zastosowano w nim przyjazne dla środowiska instalacje chłodnicze wykorzystujące dwutlenek węgla. Dzięki temu użycie energii spadnie średnio o 30%, w porównaniu do systemów wykorzystujących freon. Hipermarket zamierza także wzmacniać proekologiczne postawy wśród swoich pracowników, dostawców i klientów, m.in. poprzez organizację wydarzeń o tej tematyce.

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 7–21, niedziela handlowa 8– 20.

 

Katarzyna Pierzchała 3175 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }