Dealz debiutuje w Nowym Sączu

Dealz, część sieci dyskontów Poundland, wynajął blisko 460 mkw. powierzchni w Galerii Sandecja. Będzie to pierwszy sklep tej marki w Nowym Sączu, a jego otwarcie zaplanowano jeszcze w tym roku.

Dealz jest obecny na polskim rynku od początku ubiegłego roku. Koncept od początku zakładał dynamiczną ekspansję w naszym kraju i w zaledwie kilkanaście miesięcy otworzył 27 sklepów (włączając Nowy Sącz), oferujących szeroki wybór produktów spożywczych, drogeryjnych, artykułów papierniczych, do dekoracji i wyposażenia domu oraz zabawek.

- Wejście Dealz do Sandecji przekłada się na jeszcze większą różnorodność oferty naszej galerii, którą rozwijamy w duchu najnowszych trendów na europejskim rynku handlowym i w oparciu o potrzeby naszych gości – mówi Zygmunt Chyla, prezes zarządu spółki TK Polska Operations.

Drugie półrocze 2019 r. to dla Sandecji bardzo intensywny czas. Oprócz debiutu Dealz, swoje dotychczasowe umowy przedłużyły perfumeria Douglas oraz operatorzy telekomunikacyjni Orange i T-Mobile.

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni ponad 40 tys. mkw., w którym znajduje się blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych. Zlokalizowana przy ul. Węgierskiej galeria jest miejscem zakupów i spotkań ze znajomymi zarówno dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic, jak również gości ze Słowacji. W gronie najemców centrum znajduje się między innymi hipermarket Carrefour, H&M, New Yorker, Martes Sport, Douglas, Orsay, Wojas, CCC.

W procesach negocjacyjnych właścicielowi Galerii Sandecja, firmie TK Development, doradzają eksperci z agencji doradczej JLL, która jest również wyłącznym agentem ds. komercjalizacji centrum.

 

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 5229 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.