Szkoła Magii w Lublin Plaza

Nie ma takiego zaklęcia, które mogłoby powstrzymać zbliżający się rok szkolny i zatrzymać lato na dłużej, ale dobra zabawa może trwać okrągły rok. Zanim rozbrzmi pierwszy dzwonek, 30.08-1.09 Lublin Plaza zaprasza uczniów na moc magicznych atrakcji.

Dzieci odwiedzające centrum w tych dniach będą mogły zostać uczniami niezwykłej Szkoły Magii. W centralnym punkcie galerii stanie czarodziejska szkoła, przypominająca wiekowy i pełen tajemnic zamek. Magiczną atmosferę miejsca stworzą stare obrazy, pajęczyny, sowy, kałamarze, świecie, miotły i kotły, które będą idealnym tłem dla pamiątkowych zdjęć.

W środku zaczarowanego zamku znajdzie się jedna duża klasa z ławkami, tablicą i wielkim nauczycielskim biurkiem. Na młodych adeptów magii czekać będą fiolki, próbówki i inne przedmioty z dziedziny alchemii niezbędne na zajęciach z preparowania eliksirów, podczas których dzieci uwarzą magiczny napój.

Uczniowie czarodziejskiej szkoły wezmą również udział w lekcjach iluzji. Ze swoich ławek będą mogli zobaczyć niezwykłe pokazy magii, które zaprezentuje zaproszony na wydarzenie czarnoksiężnik. Każdy przyszły czarodziej otrzyma różdżkę – rzecz niezbędną do rzucania zaklęć – i będzie mógł ubrać się w szkolne szaty. Ponadto w galerii powstanie magiczna strefa animacyjna, w której dzieci, pod okiem animatorów, będą mogły własnoręcznie wykonać pająki z lizaków czy sowy z patyczków do lodów. Na najmłodszych czekać będzie też słodki poczęstunek.

Dodatkowo osoby, które 30-31.08 zrobią zakupy w centrum za minimum 100 zł (na podstawie paragonu) będą miały szansę odebrać książkę o przygodach Harry’ego Pottera. Liczba książek jest ograniczona.

W Lublin Plaza znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz fitness klub CityFit, otwarty 24h/7. Obecne są znane marki takie jak Deni Cler, Tous, Pandora, Kazar oraz sklepy sieciowe, wśród nich TK Maxx, H&M, CCC, Reserved, Sinsay, Sephora i Douglas. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce ma 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

 

Katarzyna Pierzchała 5258 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.