Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Nowość od Carlo Rossi

W ofercie marki po raz pierwszy w puszce pojawiły się dwa, uwielbiane przez konsumentów, warianty: Rosé oraz Refresh Mixed Berry.

Podążając za światowymi trendami, marka Carlo Rossi postanowiła zamknąć uwielbiane przez konsumentów warianty, w nowym, unikalnym na polskim rynku formacie. Od teraz Rosé i Refresh Mixed Berry dostępne będą w praktycznej puszce o pojemności 250 ml.

Zdaniem Carlo Rossi mniejsza pojemność sprawia, że jest to produkt idealny do jednorazowego spożycia – bez konieczności otwierania całej butelki. W upalne dni oba warianty doskonale orzeźwią. Nowy format pozwala także na szybsze schłodzenie zawartości i nie wymaga przelewania produktu do kieliszka.

- Wprowadzenie do portfolio Carlo Rossi produktu w puszce, to dla nas ogromny krok, z którego już teraz jesteśmy dumni. Obserwując zachodnie rynki, widzimy, jak szybko rośnie ta kategoria i jak chętnie konsumenci sięgają po nowe formaty. Nasze dwa, uwielbiane przez konsumentów warianty Rosé i Refresh Mixed Berry dostępne w puszce, na rynku są od niedawna, ale już teraz słyszymy na ich temat wiele pochlebnych komentarzy. To cieszy, ale jednocześnie świadczy o tym, że była to dobra decyzja – mówi Katarzyna Kowalczyk, marketing manager.

Produkty Carlo Rossi w nowym formacie zamknięto w puszce typu slim, o pojemności 250 ml. Rosé dostępne jest w wersji biało-różowej, zaś Refresh Mixed Berry w biało-fioletowej z bąbelkami.

Na sklepowych półkach produkty znaleźć można od końca lipca, w sugerowanej cenie ok. 9,49 zł.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.