Michalina Szczepańska nową redaktor naczelną miesięcznika "Handel"

Dotychczas była związana z "Pulsem Biznesu".

Michalina Szczepańska od 2 września obejmie stanowisko redaktor naczelnej magazynu "Handel".

Od 2011 r. była związana z Pulsem Biznesu (z rynkiem spożywczym, kosmetycznym i odzieżowym). Jest laureatką nagrody przyznawanej przez Polską Federację Producentów Żywności – Pro Polonia Opulenta (Dla Polski Dostatniej) – za "merytoryczne i obiektywne informowanie o gospodarce żywnościowej", a także doktorem nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. W pracy naukowej zajmuje się zarządzaniem kapitałem intelektualnym przedsiębiorstw medialnych.

Dotychczasowa redaktor naczelna, Barbara Mikusińska-Ozobińska, obejmie funkcję Ambasadora "Handlu". Będzie odpowiedzialna m.in. za realizacje projektów specjalnych oraz reprezentowanie miesięcznika na rynku.

"Handel" to wydawany od 1993 r. czołowy tytuł branży FMCG. Adresowany jest do właścicieli i kierowników sklepów z kanału tradycyjnego, hurtowni oraz producentów branży FMCG. Dziennikarze czasopisma tworzą też portal handelextra.pl.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.