Gama coraz większa

Niedawno do sieci dołączyły cztery nowe sklepy, a jeden został otwarty po remoncie.

Nowe Gamy pojawiły się w Ktrzynie, Rawie Mazowieckiej, w miejscowości Gniewoszów oraz Dąbrówce . 

Z kolei Gama w Gniewinie przeszła remodeling.

W jego wyniku w sklepie zostały wymienione wszystkie urządzenia chłodnicze na nowoczesne i energooszczędne. Ponadto nowy układ placówki pozwolił na poszerzenie oferty handlowej, zastosowano wszelkie standardy dotyczące wizualizacji, ustawienia i oznaczania asortymentu.

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która bazuje na placówkach już działających oraz nowo otwieranych w ramach spółdzielni współpracujących z PSD. Przynależność do niej ma pomóc w podtrzymaniu lojalności dotychczasowych klientów, a jednocześnie umożliwić pozyskanie nowych, głównie osób młodych, ceniących możliwość dokonywania szybkich i wygodnych zakupów. Obecnie sieć liczy ponad 550 sklepów w całej Polsce.

Joanna Hamdan 10158 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }