Rusza czwarta edycja Wielkiej Loterii Almette

Do wygrania w rozpoczynającej się 1 września akcji będzie całoroczny, w pełni wyposażony dom w sercu Tatr.

Mechanizm loterii niezmiennie pozostaje bardzo prosty.

Każdy, kto kupi serek Almette lub Mini Almette w czasie trwania loterii, czyli od 1 września do 31 października, będzie mógł zarejestrować unikalny kod z opakowania na stronie www.almette.pl lub wysyłać SMS. Należy pamiętać o zachowaniu paragonu zakupu oraz wieczka z kodem, które będą uprawniać zwycięzcę do odbioru nagrody.

Oprócz domu w górach, uczestnicy loterii każdego dnia będą brać udział w losowaniu nagród pieniężnych – 7 x 1000 zł. Każdy kod można zgłosić tylko raz, ale oczywiście można zgłosić dowolną liczbę kodów, co zwiększa szansę na wygraną.

Laureat nagrody głównej otrzyma dom o powierzchni 79 mkw. – całoroczny, w pełni wyposażony we wszelkie sprzęty gospodarstwa domowego. Urządzony według najnowszych trendów, ze szczególną dbałością o detale, takie jak ręczniki, pościel czy elementy dekoracyjne. Do dyspozycji właściciela będą dwie sypialnie, salon z kominkiem i hamakiem w centralnej części, dwie łazienki i kuchnia, w której nie zabraknie lodówki pełnej serków Almette, zmywarki, piekarnika, okapu, a nawet talerzy, sztućców czy garnków. Dom znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 600 mkw. z widokiem na panoramę Tatr. Będzie gotowy do zamieszkania, od razu po jego wręczeniu, które zaplanowane jest jeszcze na ten rok.

Joanna Hamdan 10158 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }